Tomáš Pelikán – medailonek člena

27332125_10159877431745287_6314685699931319180_n.jpg

„Se sklenkou dobrého vína v ruce je život snesitelnější“, říká Tomáš Pelikán, majitel firmy Dejsivino, s.r.o.

Jméno a příjmení: Tomáš Pelikán

Název společnosti: Dejsivino, s.r.o.

Pozice: Majitel

Členství v klubu: Praha 5 – Prostor Bar & Restaurant I – středa


Jak jste se dozvěděli o koncepci Business for Breakfast, případně kdo Vás do klubu pozval?

O koncepci Business for Breakfast jsem se dozvěděl od kamarádky Kamily Konůpkové, která byla členkou a zastupovala společnost Organo gold.

Co se Vám na fungování klubu líbí?

Každou druhou středu si chodím „odpočinout“ mezi úžasné lidi z Andělského klubu na Praze 5. Náš klub patří v Praze k nejlepším především pro mimořádně sehrané osazenstvo. V Andělském klubu jsem našel nejen nové obchodní partnery, ale především nové kamarády, na které se vždycky moc těším.

Jaký obor zastupujete ve Vašem klubu Business for Breakfast?

Zatupuji obor víno a doplňky k vínům.

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsem jednatelem společnosti Dejsivino, s.r.o.. Můj e-shop se stal během krátké doby jedním z předních e-shopů s vínem v ČR. Především pro zajímavou nabídku méně známých vinařů, hezký vzhled a přehlednost, které nejsou na úkor uživatelova ovládání. Aktuálně mám v nabídce 27 malých a středně velkých vinařů z Čech a Moravy, ale nabídka se neustále rozšiřuje. Jsem přímým dovozcem vinařství Valdamone z Itálie a začal jsem jednat o dovozu vín s menším rakouským vinařstvím. Velmi pravděpodobně začnu brzy dovážet a prodávat vína z J.A.R..

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Každý milovník vína starší 18 let, který rád zkouší zajímavá vína a ví, že v obchodních řetězcích je nenajde. Rád bych navázal a rozšířil spolupráci především s firmami, které hledají dodavatele vín pro své obchodní partnery a to nejen na Vánoce, ale chtějí potěšit lahví vína i v průběhu roku.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Mám radost z domluvené spolupráce s již zmiňovaným jihoafrickým vinařstvím. Zajímavě se rýsuje i spolupráce s mediálním domem ECONOMIA a mělo by být o Dejsivino.cz zase více slyšet.

Máte nějaké životní krédo?
Se sklenkou dobrého vína v ruce je život snesitelnější.