BforB letní volejbalová party v Ostravě

Rádi bychom vás srdečně pozvali na meziklubovou BforB letní volejbalovou party klubů, kterou pořádá ostravská BforB komunita. Akce se bude konat v krásném prostředí Beskyd ve Sportovním areálu Pržno, a to konkrétně v pátek 6. 9. 2019 od 15:00 hod. Je to ideální příležitost, jak strávit hezký den plný sportu, dobrého jídla i pití a networkingu. Party je určena nejen milovníkům volejbalu, ale i nehrajícím členům a jejich rodinným příslušníkům. Vezměte tedy rodinu, děti, přátelé nebo známé a přijeďte pod Lysou horu klidně na celý víkend. Na programu bude volejbalový turnaj BforB klubů, večerní after party a samozřejmě i občerstvení s grilováním. Nebude chybět ani program a soutěže pro děti. Rozhoďte své sítě kontaktů také na Moravě.  

Tým musí mít min. 6 hráčů – ideálně tedy 6 lidí z jednoho BforB klubu + jako psychická podpora klidně další nehrající členové a rodinní příslušníci 😊 Startovným bude koupě jedinečného klubového trika s vlastním názvem a logem (cena se bude pohybovat kolem 500 Kč/1 triko). Nerozhoduje, zda účastník bude hrát turnaj nebo jen fandit – vstup bude pro všechny stejný. Cena zahrnuje klubové tričko, ceny, organizaci turnaje, hudbu, grilování, atd. Bližší informace budou známé přibližně do konce července.

Pro mimoostravské účastníky bude v den akce zajištěno ubytování v Penzionu u Fandy za 600 Kč/os./noc včetně snídaně.

Pokud máte zájem svůj tým na akci registrovat, domluvte se nejprve se členy svého klubu a poté napište na email petr.juricek@bforb.cz ZA CELÝ TÝM NAJEDNOU. Email by měl obsahovat:

  • Název BforB klubu + franšíza
  • Název týmu (pokud bude jiný než název klubu)
  • Počet hráčů + případně počet účastníků – nehráčů, rodinných příslušníků, atd.
  • Kontaktní osoba (email + tel. číslo), které budou zaslány podrobnější informace a komunikace

 Bude to solidní party, bo Ostrava je kraj razovity!